Projektantka Katarzyna Barcik to artystka, która swoje wyczucie smaku oraz estetykę przekłada na modę. W sztuce projektowania szczególnie ceni sobie jakość oraz oryginalność.
W 2011 roku stworzyła markę kb.unique design, z myślą o kobietach wymagających, świadomych swoich potrzeb, pragnących podkreślić własną indywidualność. Jej misją jest spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wyrafinowanych gustów. Pojedyncze egzemplarze w kolekcjach powstają ze starannie wyselekcjonowanych, włoskich tkanin, a projekty z metką kb. charakteryzują się niewymuszoną uniwersalnością – sprawdzają się zarówno w ciągu dnia, jak i podczas wyjątkowych okazji.
Projektantka marki kładzie duży nacisk na funkcjonalne formy oraz dopracowane detale, uwielbia proste i praktyczne konstrukcje, chociaż nie stroni od ekstrawagancji. W jej projektach można zauważyć prawdziwie japoński sznyt, który projektantka zawdzięcza 5-letniemu pobytowi w kraju Kwitnącej Wiśni. Kolekcje kb.unique design są unikatowe, tak jak jej klientki. Dlatego, by podkreślić indywidualność każdej z nich, marka oferuje możliwość zrealizowania własnego, niepowtarzalnego modelu, opartego na istniejących wzorach z kolekcji. To najlepszy sposób, aby poczuć się naprawdę wyjątkowo!
BE UNIQUE! Bądź wyjątkowa! !